سایت تاما صفحه اول سایت تماس با ما ورود اعضاء پست الکترونیک
اداره کل آموزش و پرورش استان مرکزی
گروه آموزشی تربیت بدنی فنی و حرفه ای
منوی اصلی
سی و سومین دوره مسابقات ورزشی دانش اموزان پسر سراسر کشور - اراک- تابستان 95
عنوان مطلب ویژه

 

 

گروه تربیت بدنی فنی و حرفه ای

 

سرگروه : فیروزه غیابی          

 روز کاری: سه شنبه ها ساعت 7.30الی13:30

تلفن تماس:  08632227023

        

ایمیل گروه :  sport.fani.markazi@gmail.com      دانش آموز استان مرکزی، برای نخستین بار به اردوی آمادگی تیم منتخب بسکتبال دانش آموزان کشور جهت اعزام به مسابقات جهانی در کرواسی راه یافت.

ادامه خبر ...

بسمه تعالی 

 جشنواره روش های برتر تدریس   

معاونت محترم تربیت بدنی و سلامت استان  

موضوع: دستورالعمل جشنواره روش های برتر تدریس    

با سلام و احترام  

 از آنجا که یادگیری حاصل تعامل خلاق ،هدفمند ،فعال و هم جانبه مربی و متربی می باشد و در این بین نقش الگوهای تدریس ، همچنین  روش تدریس معلم که مبتنی بر یک فرآیند علمی و هنرمندانه می باشد از اهمیت و جایگاه والایی برخوردار است ؛ بنابر این دفتر تربیت بدنی و فعالیت های ورزشی بمنظور ایجاد سازکار مناسب برای تبادل تجربیات معلمان موفق در زمینه روش های تدریس و بسط و گسترش و عمق بخشی به این مهم در راستای کیفیت بخشی به ساعت درس تربیت بدنی و افزایش نقش آفرینی  معلمان تربیت بدنی در فرآیند یاددهی- یادگیری ، جشنواره روش های برتر تدریس درس تربیت بدنی را با رویکرد مدرسه محوری و جلب  مشارکت حداکثری معلمان تربیت بدنی طراحی و تدوین کرده است.

ی

ادامه خبر ...

روسای فدراسیون‌های فدراسیون پزشکی ورزشی و ورزش دانش‌آموزی بر توسعه همکاری‌های دوجانبه و امضای تفاهم‌نامه همکاری تاکید کردند.

به گزارش روابط‌عمومی فدراسیون ورزش دانش‌آموزی کشور، غلامرضا نوروزی رئیس فدراسیون پزشکی ورزشی، در این دیدار که در محل دفتر ریاست فدراسیون برگزار شد، با اشاره به خدمات گسترده و متنوع فدراسیون پزشکی ورزشی به اقشار مختلف جامعه ورزش، ضرورت توسعه و تعمیم این خدمات در بخش ورزش دانش‌آموزی را یادآور شد و آمادگی فدراسیون را برای ارائه خدمات لازم در چارچوب قوانین و مقررات مربوطه اعلام کرد.

همچنین فرشید ارمیان رئیس فدراسیون ورزش دانش‌آموزی نیز با اشاره به تلاش‌های این فدراسیون جهت توسعه بنادین ورزش کشور از طریق ورزش مدارس، از توسعه همکاری‌های دوجانبه با فدراسیون پزشکی ورزشی استقبال کرد و در نهایت مقرر شد دو طرف در آینده‌ای نزدیک در قالب امضای تفاهم‌نامه همکاری آموزشی، فرهنگی و خدمات درمانی فصل جدیدی از همکاری‌های دوجانبه را کلید بزنند.

گفتنی است در این دیدار دکتر چینیان رئیس کمیته پزشکی ورزشی فدراسیون ورزش دانش آموزی کشور نیز حضور داشت و به ایراد نقطه نظرات برای توسعه روابط سخن گفت.

ادامه خبر ... حادثه دردناک آتش سوزی و فرو ریختن ساختمان تجاری پلاسکو در مرکز شهر تهران و شهادت آتش‌نشانان فداکاری که در عملیات نجات مردم به شهادت رسیدند، دل همه اقشار مردم را تواماً مملو از نگرانی و اندوه و تحسین و تمجید نمود.

 شهادت قهرمانانه جمعی از آتش نشانان دلیر کشورمان که در حادثه فاجعه بار آتش سوزی و فروریختن ساختمان پلاسکو تهران جان خویش را برای حفاظت از هموطنانشان به خطر انداختند، نقطه اوج ایثارگری و شهامت است. آتش نشانان فداکاری که جانها و دل هایشان مملو از آتش فروزان عشق به همنوع بود.

ادامه خبر ...
یک نکته از هزاران

به فرزندتان، بفهمانید که دوست داشتنی است اما از حمایت افراطی بپرهیزید

مناسبت ها

اسفند ماهتان پیروز و پرنشاط

لینک های مفید